התקנת מזגן אלקטרה

להצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
077-8051620

התקנת מזגן אלקטרה כמו כל מזגן אחר מחייבת אתכם לבחור את בעל המקצוע המתאים שיעניק לכם את השירות המקצועי ביותר. התקנת מזגנים לצערנו היא תחום מאוד פרוץ היום, יש היום לא מעט “אנשי מקצוע” אשר אין לכם הכשרה בכלל. במקרה כזה הסיכויים להתקנה מקצועית או כישלון גמור הוא שווה, הימור. טרם אתם רוכשים את המזגן אנחנו ממליצים לכם להתייעץ עם בעל המקצוע הרלוונטי ואולי גם תקלו איזה סוג מזגן מתאים לכם.

יתרונות של התקנת מזגן אלקטרה

היתרון של מזגני אלקטרה וההתקנה שלהם הוא שיש לנו טכנולוגיות מתקדמות מאוד בהן נוכל לבחור. מזגני אלקטרה מציעים לנו לבחור בין ההיצע הרחב של הדגמים והסוגים השונים. תוכלו לבחור במזגן מיני מרכזי, במזגן אישי ובמערכת VRF מתקדמת. מזגני VRF אילו המזגנים המתקדמים ביותר כיום בשוק, מדובר על מערכת שמזכירה את המזגן המיני מרכזי אך הוא זול בהרבה מבחינת עלויות חשמל. מדובר על מערכת שמשנה נפח זרימה באמצעות מדחס אינוורטר. המזגן משנה את קצב העבודה בהתאם לחלל החדר כדי לשמור על טמפרטורה קבועה. מזגנים מיני מרכזיים נחשבים למאוד יקרים מבחינת תחזוקה ואילו מזגני VRF חוסכים לנו למעלה מ-50% בצריכת החשמל החודשית.

בסרטון: קו המזגנים של אלקטרה

כמה עולה התקנת מזגן אלקטרה?

התקנת מזגן אלקטרה על ידי מתקין מזגנים מחייבת אותו גם להעניק לכם את הטיפים הרלוונטים. המחיר של התקנה עבור מזגן בודד אמורה לנוע בטווח של 700 עד 2,200 ש”ח. יש לציין, המחיר אינו כולל את המזגן עצמו. הדבר אשר משפיע על המחיר הוא בעיקר גודל המזגן. המחיר אותו תשלמו עבור התקנת מזגן אלקטרה בעל עד 2 כ”ס יהיה החל מ-700 ש”ח עד כ-850 ש”ח. המחיר עבור התקנת מזגן אלקטרה של 2 כ”ס ומעלה ינוע בין 850 ש”ח עד 1,250 ש”ח. לפעמים יהיה עדיף לכם מזגן בודד מאשר מזגן מיני מרכזי, או המיקום בו אתם תרצו למקם את המזגן אינו נכון מבחינה אסטרטגית. המחיר עבור ההתקנה כולל גם את הצנרת המחברת בין חלקי המזגן, אבל עד 3 מטר צנרת כלול במחיר בדרך כלל. לכן, כאשר תבחרו מיקום שהוא אינו אסטרטגי אתם עלולים לשלם יותר רק עבור הצנרת שכל מטר ינוע בין 80 ש”ח עד 160 ש”ח.

מחירון התקנת מזגנים

סוג מזגןמחיר
התקנת מזגן עילי600 - 900 ש"ח
התקנת מזגן רצפתי 2 כ"ס500 - 700 ש"ח
התקנת מזגן מיני מרכזי2,500 - 4,000 ש"ח
התקנת מזגן אינוורטרתלוי במבנה שלכם, האם יש צורך בקידוחים ותוספות שונות

איך בוחרים בעל מקצוע?

התקנת מזגן של חברה כלשהי מחייבת אתכם לקרוא למתקין בין כה וכה, לעיתים המקום ממנו תרכשו את המזגן יציע לכם גם שירותי התקנה. אנחנו מציעים לכם לראות ולהכיר את שוק ההתקנות לפני שאתם בוחרים מה לעשות. עליכם לבחור בעל מקצוע בעל דעות חיוביות, אחד שיהיה זמין לכם ועם הכשרה מקצועית. איך תדעו אם יש לבעל המקצוע הכשרה מקצועית ורישיון להתקנות? אלף כל, אתם יכולים לשאול ולבקש לראות. דבר שני הוא, בעל מקצוע איכותי יציע לכם אחריות על העבודה שלו. אסור לכם להתבלבל בין האחריות על העבודה ובין האחריות על המוצר עצמו.

כמו כן, אתם רוצים שהעבודה תהיה נקייה ככל שאפשר. התקנת מזגן מתבססת על התשתיות של הבית שלכם, הנכס שלכם. לעיתים נרצה להעביר תעלה חדשה בקירות, ויהיה המון בלאגן. המטרה היא לצמצם את הפעילות אשר פוגעת בבית שלכם באופן קיצוני. מלבד לכך, הדרך בה הקיר או המקום אשר בו בוצעה ההתקנה חייבת להיראות כמו חדש גם אם זה בתוך הבית או מחוצה לו.

ראו גם: מה ההבדל בין מזגן VRF לאינוורטר?

להצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
077-8051620

לאן תרצו תחזור בכתבה?

צרו קשר בטופס המצורף ונשמח לסייע לכם להרגיש טוב יותר!

לקוחות מספרים עלינו

כל מה שצריך לדעת על צ’ילרים

מדינת ישראל היא מדינה חמה ואם יש משהו בו העם היושב בציון יכול להתפאר הוא בטכנולוגיות הקירור החדשות שנוצרו כאן, בארץ ישראל. החום הכבד השורר

כל הצעדים שנצרכים להתקנת מזגן

אנחנו כבר ממש לא יכולים לדמיין את עצמינו חיים בעולם בלי מזגנים. מה שהיה נחשב כמותרות וכחידוש עצום לפני כשני עשורים בסך הכול, הפך לנורמה

כתבות מקצועיות

מה ההבדל בין מזגן VRF לאינוורטר?

מה ההבדל בין מזגן VRF לאינוורטר?

חושבים לרכוש מזגן חדש? כיום יש לנו את האפשרות לחסוך גם בכסף וגם באנרגיה ולרכוש יחידה אחת אשר תעביר את האוויר הקר לכל החדרים, יותר

ניקוי מזגן מיני מרכזי מעובש הוא חובה ולא מותרות. יש סימנים שונים אשר יובילו אתכם להגיע למסקנה שהגיע הזמן לנקות את המזגן, אבל בעיקר היינו ממליצים לכם לעשות את זה באופן קבוע אחת לשנה עד שנתיים. ככל שאתם משתמשים במזגן יותר ככה אתם צריכים לנקות אותו בתדירות גבוהה יותר, זה נוגע בעיקר למשרדים ומקומות עבודה אשר המזגן פועל שם כל היום.

ניקוי מזגן מיני מרכזי מעובש

ניקוי מזגן מיני מרכזי מעובש הוא חובה ולא מותרות. יש סימנים שונים אשר יובילו אתכם להגיע למסקנה שהגיע הזמן לנקות את המזגן, אבל בעיקר היינו

מזגן לא מחמם

מזגן לא מחמם

אם לא שמתם לב עד עכשיו החורף כבר כאן, לפעמים יום שימשי, לפעמים יום חורפי אבל כבר מתחיל להיות קר. אם יש משהו אחד שהדם