ככה תתקינו בהצלחה את המזגן באוהל אירוע שלכם

להצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
077-8051620

רבים מאוד סוברים שאירועי חוץ הם האירועים היפים ביותר ולא פעם הם צודקים. הנוף, האוויר והפסטורליות יוצרים אווירה שאף אולם אירועים לא יכול להעניק ועל כן הבחירה באירועי חוץ היא לא פעם הבחירה הנכונה והמוצדקת ביותר שקיימת. 

אבל מנגד באירועי חוץ עשויות להתעורר כמה בעיות שיהרסו לחלוטין את ההנאה מהאירוע. כך למשל אם מזג האוויר חם מדי או קר מדי, האורחים המזיעים או הקפואים יבלו את האירוע בניסיון להתחמם או להתקרר בהתאמה למזג האוויר וכל הניסיונות ליהנות ירדו לטימיון, חוויית האירוע תהפוך לשלילית וכולם יצאו מופסדים – בעלי האירוע והאורחים. 

בעיה נוספת שעלולה להתעורר בייחוד בימות הקיץ החמים היא בעיית היתושים והזבובים שמגיעים ונמשכים אל האוכל שמוגש באירוע ומסתובבים בהמוניהם בין האורחים, מציקים ומזמזמים. 

אחד הפתרונות שנמצאו בכדי לשלב את חווית החוץ היפיפיה עם הניסיונות להימנע מהבעיות שצוינו זה אירוע באוהל, אבל יריעות הבד של האוהל מגינות עד גבול מסויים והקור או החום ומספר זבובים ויתושים בוודאי יצליחו לחדור אל פנים האוהל. וכך נולד הפתרון הטכנולוגי המתקדם והמקורי: מזגן מותאם אוהל, מזגן ששומר על טמפרטורה תקינה, מונע את הרוחות החזקות, נלחם בשמש קופחת וחמה וככל שצריך מסייע במניעת כניסתם של מעופפים אל אוהל האירוע. 

 

הפתרון אולי אידיאלי, אבל איך מתקינים את המזגן באוהל?

השלב הראשון הוא עוד לפני ההתקנה – בבחירת האוהל הנכון לקניה. כאשר מחפשים אוהלי אירועים למכירה, וודאו כי האוהל מותאם להתקנת מזגן. 

השלב השני הוא כמובן קניית או השכרת המזגן המתאים. בדקו כי המזגן מתאים לשטח ולחלל של האוהל ביכולות הקירור או החימום שלו ובחנו אם הוא מתאים למיזוג חיצוני. מזגן איכותי הוא מזגן שיוכל לקרר או לחמם את כל השטח ביעילות גם כאשר נמצאים באוהל מספר רב של אנשים ככל שהאוהל מצליח להכיל. 

בשלב השלישי יש לבחון האם המזגן מתאים להתקנה באופן עצמאי או שיש להביא טכנאי מזגנים שיתקין לפחות את ההתקנה הראשונית. לרוב יש צורך בטכנאי או איש מקצוע בתחום המזגנים שיוכל להתקין את ההתקנה הראשונית של המזגן ולוודא כי הוא פועל באופן הראוי. 

השלב האחרון הוא שלב הניסוי. חשוב לא לוותר על שלב זה עוד בטרם אירוע. בדיוק כמו שבודקים את הרמקולים ומערכות ההגברה, בדיוק כמו שמוודאים שהמטבח תקין עוד לפני שמכניסים אליו אוכל, חשוב לוודא שהמיזוג שהותקן באוהל, פועל כראוי. איך עושים זאת? מפעילים את המזגן בעוצמה חלשה ומוודאים כי אכן השטח מתקרר או מתחמם, במקרה הצורך מגבירים לעצמה בינונית. אם גם בעוצמה בינונית המגזן לא מצליח לחמם או לקרר את השטח, כדאי לקרוא לטכנאי כי כשהאוהל מלא, ממילא יהיה צורך בהגברה של עוצמת המזגן כדי לעמוד בדרישה לחימום או קירור.

להצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
077-8051620

לאן תרצו תחזור בכתבה?

צרו קשר בטופס המצורף ונשמח לסייע לכם להרגיש טוב יותר!
מענה מהיר תוך שעות ספורות בלבד!

לקוחות מספרים עלינו

מחירון מזגנים

ההתחממות הגלובלית שמורגשת היטב בישראל הובילה לכך שהמזגן כבר ממש לא נחשב מוצר מותרות. אנחנו כבר לא יכולים להסתדר היום בלי המזגן ואנחנו ממש לא

התקנת מגזן

בישראל של היום כבר אי אפשר להבין באמת איך חיו בעבר בלי המזגנים. אז נכון שיש את ההתחממות הגלובלית שמשפיעה על היקום כולו אך יש

מילוי גז למזגן

אחת הבדיקות הראשונות שעושה טכנאי המזגנים כאשר הוא בא לבדוק, לאבחן וגם לתקן בעיות שונות במזגן זו בדיקת גז. לרוב הוא יחבר צינור לצורך בדיקת

כתבות מקצועיות

מה ההבדל בין מזגן VRF לאינוורטר?

חושבים לרכוש מזגן חדש? כיום יש לנו את האפשרות לחסוך גם בכסף וגם באנרגיה ולרכוש יחידה אחת אשר תעביר את האוויר הקר לכל החדרים, יותר

ניקוי מזגנים

ניקוי מזגן מיני מרכזי מעובש

ניקוי מזגן מיני מרכזי מעובש הוא חובה ולא מותרות. יש סימנים שונים אשר יובילו אתכם להגיע למסקנה שהגיע הזמן לנקות את המזגן, אבל בעיקר היינו

מזגן לא מחמם

מזגן לא מחמם

אם לא שמתם לב עד עכשיו החורף כבר כאן, לפעמים יום שימשי, לפעמים יום חורפי אבל כבר מתחיל להיות קר. אם יש משהו אחד שהדם