טכנאי מזגנים » שירותי מזגנים ומיזוג אוויר » מחירון מזגנים – כמה עולה מזגן?

מחירון מזגנים – כמה עולה מזגן?

ההתחממות הגלובלית שמורגשת היטב בישראל הובילה לכך שהמזגן כבר ממש לא נחשב מוצר מותרות. אנחנו כבר לא יכולים להסתדר היום בלי המזגן ואנחנו ממש לא מסוגלים לשרוד את החום העז בלי להפעיל את המזגן. יש לנו את המזגנים בכל מבנה, בכל כלי רכב, בכל חנות ובכל משרד.

האזינו לכתבה

כל התחום הזה של ענף המזגנים התפתח מאוד בשנים האחרונות כאשר כל הזמן יוצאים עוד ועוד סוגים של מזגנים כאשר התחרות מועילה לכולנו כאשר המחירים הופכים להיות נוחים יותר ונמוכים יותר.

כאשר ישנה תחרות על מחירי מזגנים, ברור שיש מקום לערוך השוואת מחירים מזגנים לפני שמחליטים על מזגן כזה או אחר. ההיצע הרחב שיש היום בשוק המזגנים מוביל לכך שכל לקוח יכול למצוא לעצמו את המזגן המתאים שהוא גם במחיר המתאים לו.

מחירון מזגנים

בחירת מזגן – לפי מה בוחרים?

בחירת מזגן לעולם לא יכולה להיות לפי המחיר בלבד. הדבר העיקרי אשר עליו יש לתת את הדעת כאשר באים לקנות מזגן חדש זו ההתייחסות לסוג המזגן כמו גם ההתאמה שלו לחלל הנתון.

על כן, הדבר הנכון כאשר עומדים במקום הזה של בחירת המזגן הוא ללמוד על כל הנושא הזה של המזגנים, תוך התייעצות עם בעלי מקצוע כדי להגיע בסופו של דבר לעסקה הטובה והכדאית ביותר.

בנוסף, גם התקנת מזגן עשויה להיות אחד מהשיקולים, האם זה מזגן מסוג שקל להתקין או מסוג שמורכב ויקר להתקין, האם הוא תואם לבית שלכם כך שההתקנה תעבור בקלות, ועוד.

השוואת מחירים מזגנים לפי סוג

אז אמרנו שיש כמה וכמה סוגים של מזגנים וכמה חברות המציעות את המוצרים שלהן. בישראל יש את מספר החברות המובילות והמוכרות יותר בענף המזגנים כמו תדיראן ואלקטרה. בעולם המיזוג אנחנו שומעים הרבה גם על חברת LG שמייצרת את מזגניה בקוריאה.

גם טורנדו זהו שם שהחל לככב בבתים ישראלים רבים כאשר רבים מתחברים לטכנולוגיה של המזגנים הללו ונהנים מהפעולה היעילה, השקטה והמאוזנת.

כדי להבין מקרוב את ההבדלים בין המזגנים, ניקח לדוגמא שני סוגים של מזגנים ונלמד על ההבדלים שביניהם.

ראו גם: דייקין או מיצובישי?

מזגן אלקטרה קלאסיק

זהו מזגן טוב שמתאים למיזוג של חללים קטנים. מדובר במוצר בסיסי וטוב שהוא גם חסכוני בחשמל. למזגנים הללו יש ברוב המקרים אחריות לשנה והמחיר שלו עומד כיום על 1900 ₪.

מזגן תדיראן מיני מרכזי חכם

זהו מזגן שאפשר לקרר בעזרתו מספר חללים קטנים בו זמנית. המזגן הוא בעל טכנולוגיה מתקדמת והוא מאפשר שליטה טובה על הטמפרטורה בכל חלל באופן נפרד. המזגן נחשב חסכוני בצריכת חשמל במיוחד אם מתקינים בו את מערכת הזיהוי שמסוגלת להתאים את הפעילות שלה על פי מספר הנוכחים בחדר.

כך המזגן למעשה משנה את הטמפרטורה שלו על פי הנתונים. המחיר של מזגן חכם שכזה הוא כמובן גבוה בהתאם. לרוב המחיר שלו יהיה החל מ – 4,000 ₪ ומעלה.

מזגן מרכזי מחיר

כפי שכבר הרחבנו, יש הרבה סוגי מזגנים וכל סוג של מזגן יש לו את התמחור שלו. חשוב תמיד להיוועץ באנשי מקצוע בתחום הזה של המזגנים על מנת להגיע בסופו של דבר לבחירה הכי נכונה והכי מתאימה של המזגן, זה שייתן את המענה הנכון והמושלם על פי הצורך.

יש היום אפשרות למצוא מזגנים גם במחיר של 1,500 ₪ כאשר לרוב מדובר יהיה במזגנים בעלי כוח סוס 1. יש כמובן את המזגנים החזקים יותר שהם בעלי 1.5 כוח סוס והמחיר שלהם יהיה 4,000 ₪ ומעלה. ככל שהמזגן יהיה גדול יותר הוא כמובן יהיה עוצמתי יותר.

יש גם מזגנים של 2 כוחות סוס ושל 2.5 כוות סוס. כמו המזגנים של קרול, תדיראן סטייל ועוד. המחירים כמובן עולים בהתאם לעוצמה והאיכות של המזגן.

סוגי מזגנים

נמנה את סוגי המזגנים הקיימים ונסביר עליהם מעט.

מחירון מזגנים

מזגן מיני מרכזי

זהו מזגן שמתאים לקירור חלל שיש בו מספר חדרים כמו משרדים או בתים גדולים.

מזגן כזה עשוי להיות יעיל ומוצלח מאוד אך לא כולם אוהבים את המזגן הזה. התקנת מזגן מיני מרכזי היא יחסית מורכבת ומחייבת העברת תעלות בין החדרים והחלטה לגבי המיקום של היחידות כולן. את המזגן יש לתכנן על פי צורת המבנה כמו גם היבטים שונים שמרכיבים את כל ההרכבה והפעילות של המזגן.

מזגן אינוורטר מחיר

בשנים האחרונות הפכו מזגני אינוורטר למזגנים מבוקשים במיוחד. יש למזגנים הללו יתרונות מהותיים.
המזגן פועל עם מדחס בעל מהירות משתנה מה שמוביל לצריכה בהתאם לדרישה. שלא כמו מזגן רגיל הפועל במהירות ועוצמה גבוהים וקבועים כל הזמן.

מחירון מזגנים מזגן אינוורטר

היתרונות של מזגנים אלו הם

  • חיסכון בעלויות החשמל.
  • מזגנים שקטים ורציפים בגלל שהמנוע לא חייב להיכנס בכל פעם לפעולה מחדש ועל כן היא פועלת בשקט.
  • שמירה על טמפרטורה קבועה – המזגן מתאים את עצמו כל הזמן לסביבה וכך הטמפרטורה יציבה בלי מצבי קיצון לכאן או לכאן.

שווה בהחלט לשלם על מזגן מולטי אינוורטר מחיר שהוא אמנם גבוה יותר אך בשורה התחתונה הוא משתלם בהחלט.

עשוי לעניין אתכם: מזגן לא מחמם?

מזגן עילי

מזגן עילי הוא מזגן הכי וותיק והכי פופולארי שיש היום בישראל. הוא מתאים למיזוג של חללים בכל גודל. עם המזגנים הללו ישנה גמישות מבחינת ההתקנה וההרכבה שלהם.

מזגן VRF

מזגן VRF זהו מזגן שונה משאר המזגנים באופן הפעולה שלו כאשר העיקרון שלו הוא נפח זרימה משתנה של האוויר. צורת העבודה הזו גורמת לשינויים בדרישות העבודה של המזגן וכך גם לשינוי בתדרי המנוע של המזגן. קיימים כל מיני הבדלים בין סוג מזגן זה למזגנים אחרים, אנחנו כתבנו על מה ההבדל בין מזגן VRF לאינוורטר.

מזגן חלון

מזגן חלון זהו מזגן שלא דורש התקנה מורכבת ומסובכת בתוך המבנה. מציבים אותו פשוט על יד חלון כאשר צידו החיצוני אמור להיות בחוץ והצד הפנימי ממזג את האוויר הפנימי של החלל.

מזגן רצפתי

מזגן רצפתי הוא מזגן הממוקם בחלק התחתון של החדר, בניגוד למזגן עילי הממוקם בחלק העליון הסמוך לתקרה. אנשים הבוחרים במזגן הרצפתי יכולים לשלב אותו עם שולחנות, רהיטים שונים וכל מה שישכלל את המראה ואת העיצוב של החלל.

מזגן נייד מחיר

יש הרבה אנשים שרוצים מזגן בלי צורך בהתקנה. כך הם יכולים לנייד את המזגן מחדר לחדר ואף לקחת אותו איתם בלי כל קושי בעת מעבר דירה.

המחיר של מזגן נייד הוא לא כל כך גבוה וביחס למזגן רגיל כל הסיפור יהיה הרבה יותר זול וזאת בגלל שאין צורך בהתקנה של המזגן. למי שהדבר מתאים, מדובר בהחלט בפתרון מבורך.

חשוב לזכור כי מזגן נייד יתפוס מקום בחלל הרבה יותר ממזגן שקבוע על הקיר.

מחירון מזגנים מזגן נייד

בוחרים נכון

אז הבנתם שיש סוגים שונים של מזגנים ויש אפשרויות רבות הן מבחינת הטכנולוגיה של המזגן כמו גם עלויות השימוש במזגן. בגלל זה חשוב מאוד לפנות אל איש מקצוע מתחום המזגנים או אל יועץ מיזוג על מנת שאפשר יהיה לקבל את המענה הנכון והמדויק בהתאם לצרכים ולדרישות של החלל.

חשוב לזכור. לעיתים מזגן מתקדם עם טכנולוגיות מתקדמות יעלה יקר יותר ביחס למזגן רגיל, אך במבחן הזמן, המזגן היקר יותר לא יכביד כלל על חשבון החשמל והא יעניק מענה נוח, מאוזן, שקט ומוצלח פי כמה וכמה.

מעוניינים במזגן? השאירו פרטים או התקשרו למזגן בקליק ונשמח לסייע לכם בהקדם האפשרי!

בנוסף, עשוי לעניין אתכם: מחירון תיקון מזגנים

מחירון מזגנים

שאלות נפוצות על מחירון מזגנים:

במיוחד בשבילכם הכנו מאמר מקיף עם תמונות וסרטונים על הנושא מחירון מזגנים, יש לגלול למעלה בכדי לקרוא וללמוד יותר.
ברוב המאמרים שלנו אנחנו משתדלים לצרף טבלת מחירים משוערים של השירות המדובר. יש לגלול למעלה בכדי לקרוא יותר על המחירים המשוערים של שירות מחירון מזגנים או לחילופין ליצור איתנו קשר ישיר לקבלת הצעת מחיר מדוייקת.
כמובן, צוות האתר "מזגן בקליק" מציע שירותים של מחירון מזגנים, לכן יש ליצור קשר איתנו בטלפון המופיע באתר או בטופס יצירת קשר בעמוד זה לקבלת הצעת מחיר.

להצעת מחיר לשירותי טכנאי מזגנים מלא פרטים או חייג 054-9105817

שלח הודעה
1
צריך עזרה?
הי, כאן ארקדי.
מחפש התקנה / תיקון מזגן?
שלח לי הודעה ונגיע אליך כבר היום!