מחירון תיקון מזגנים

תוכן עניינים

לרכוש מזגן חדש היא כבר הוצאה בפני עצמה, אך מה בנוגע להתקנה של המזגן? התקנה מקצועית של מזגן יכולה להיות יקרה לעיתים, במיוחד כאשר מדובר על התקנה של מזגן אשר דורש קידוח והקמת פתחים במקומות המיועדים לכך. כדי להיות בטוחים בבחירה שלכם חשוב לבחור בעל מקצוע בעל ניסיון רב בתחום.

לפני בירור מחירי מזגנים – איך לבחור מזגן שמתאים לכם?

התקנת מזגן היא לא מוחלטת אלא משתנה בהתאם לאופציות אשר עומדות לרשותנו. הבחירות תלויות במיקום המזגן בבית, בגודלו ובתשתיות הבית. ישנם היום סוגים שונים של מזגנים, מזגני אינוורטר, מזגנים עיליים, מזגנים עם כוחות סוג שונים, מזגנים מרכזיים וכן הלאה… יש לדעת להתאים את המזגן לבית שלכם, ולכן חשוב לעשות זאת בליווי מקצועי של טכנאי מזגנים. כמובן שיש חשיבות גדולה להתאמת המזגן לחלל החדר, בחירה לא מותאמת יכולה להוביל לפעילות אל אפקטיבית של המזגן, בעל מקצוע אמין יידע להדגיש זאת בפניכם לפני שאתם בוחרים לעשות טעות בהתקנה. יש פרמטרים מדויקים לחישוב גודל המזגן בהתאם לחלל החדר. 

כמו כן, המחיר אותו יציע לכם הטכנאי מושפע ממספר רב של גורמים. עליכם להכיר את כל הגורמים האלה לפני שאתם בוחרים בעל מקצוע. דבר ראשון שיכול להשפיע על המחיר הוא מידת הצנרת. המרחק בין המנוע והמאייד בדרך כלל ינוע בטווח של שני מטרים, במקרים בהם הטווח רחוק יותר עלינו יהיה לשלם עבור הארכת הצנרת. ישנה גם תוספת אותה נוכל לרכוש עבור הגנה מפני גנבים, בדרך כלל בחירה זו נפוצה בקרב בתים פרטיים. מדובר על סורגים אשר ננעלים בעזרת מנעול פשוט. המחיר יהיה בטווח ה-200 ש”ח.

תוספות נוספות למחיר של ההתקנה יכולות להיות במקרה בו יש צורך בקידוח קיר בטון על מנת שנוכל להעביר את הצנרת דרך הקיר, צינור ניקוז למים (בדרך כלל כאשר מדובר בקומה גבוהה), נקודת חשמל נגישה עבור המזגן ועוד תוספות… כמובן שמחיר ההתקנה עצמו נקבע בהתאם לתוספות, סוג המזגן ומורכבות העבודה.

סוגי מזגנים ומה ההבדלים ביניהם

מזגן רצפתי – מזגן רצפתי נחשב למזגן ישן, הוא היה פופולרי מאוד בעבר אך היום כמעט ואין בו שימוש למעט מקרים חריגים. צורת הבנייה של מזגן רצפתי שונה ממה שאנו מכירים כאשר התריסים מופנים כלפי מעלה. החיסרון שיש במזגנים כאלה הם תפיסת המקום של המזגן.

מזגן עילי – מזגן עילי הוא המזגן הנפוץ ביותר היום, מדובר על מזגן צמוד לתקרה. היתרון הגדול במזגן הזה הוא חיסכון במקום. כולנו יודעים עד כמה כל חלל בחדר הוא קריטי היום ומזגן זה נמצא בגובה ככה שאין לנו בעיה של תפיסת מקום. מבעד לכך, הנטייה הטבעית של האוויר הקר היא לרדת למטה, לכן מזגן רצפתי פחות יהיה יעיל עבור מקרים רבים. 

מזגן מיני מרכזי – מזגן מיני מרכזי הוא מזגן אשר מותקן במקום שאינו גלוי לעין לרוב. מדובר על מזגן אשר בעת ההתקנה המתקין בונה תעלות מיוחדות להובלת אוויר לכל חדרי הבית בו זמנית. היתרון גם כאן הוא חיסכון במקום, אין צורך בהתקנה של מזגן בכל חדר. מזגן מיני מרכזי נפוץ בעיקר במשרדים ובתים גדולים, ככה אנו חוסכים בהוצאות רבות ובאנרגיה. ניתן לסגור את הפתחים בחדרים אשר אין אנו מעוניינים שיפלט אוויר אליהם. עם זאת החיסרון הוא בעת תקלה, תקלה אחת יכולה להשבית את כל מיזוג הבית.

מזגן אינוורטר – היתרון העיקרי של מזגן אינוורטר הוא שנוח מאוד לווסת את פעילות המזגן. הוא מתאים למקומות בהם המזגן פועל שעות רבות ללא הפסקה. מזגן אינוורטר נחשב למתקדם והוא מאפשר לנו חיסכון באנרגיה, הוא פועל בדיוק כמו מזגן סטנדרטי ללא הבדל.

מחירון תיקון מזגנים – כמה זה עולה לי?

המחירים אותם אנו נציין הם מחירים משוערים, ייתכן ותהיה תנודה במחירים בהתאם למורכבות העבודה וגורמים נוספים. 

המחיר אותו נשלם עבור התקנת מזגן עילי ינוע בין 600 ש”ח ועד 900 ש”ח.

המחיר אותו נשלם עבור התקנת מזגן רצפתי ינוע בין יהיה בסביבות ה-500 ש”ח עד 700 ש”ח עבור מזגן עם 2 כ”ס.

המחיר אותו נשלם עבור התקנת מזגן מיני מרכזי ינוע בין 2,500 ש”ח ועד 4,000 ש”ח.

המחיר אותו נשלם עבור התקנת מזגן אינוורטר נע בטווח רחב ומאוד תלוי במבנה שלכם, האם יש צורך בקידוחים ותוספות שונות אשר המזגן מצריך מאיתנו, מומלץ לקבל הצעת מחיר מבעל מקצוע לפני הרכישה.

בסרטון: מזגן מטפטף – איך לתקן?

על פי נקבע מחיר תיקון מזגנים?

התקנת מזגן כזה או אחר מאוד תלויה בגורמים שונים כמו סוג המזגן, כוחות סוס, מרחק בין המזגן עצמו לבית שלו, תוספות שונות שיש לקחת בחשבון, גובה המבנה, מורכבות העבודה וכן הלאה. לכן, כאשר אתם בוחרים לרכוש מזגן יש לקחת בחשבון את כל התוספות. ההמלצה שלנו היא להתייעץ עם בעל מקצוע לא רק לגבי ההפעלה של המזגן ודרך העבודה שלו אלא גם לקחת בחשבון את עלות ההתקנה. 

תיקון מזגנים – בחירת בעל מקצוע שמציע מחיר הוגן

חשוב לבחור בעל מקצוע מנוסה אשר יודע לבצע את העבודה בצורה פשוטה ויעילה. כמובן שיש לקחת בחשבון שיש היצע רחב של בעלי מקצוע מסוג זה, לכן בחרו את בעל המקצוע אשר מתאים לסוג הפרויקט שלכם. מבעד לכך, שימו לב האם אותו בעל מקצוע עובד באופן מורשה, האם יש אחריות על ההתקנה וביטוח והאם הוא עומד בתקציב שלכם.

צרו קשר בטופס המצורף ונשמח לסייע לכם להרגיש טוב יותר!
מענה מהיר תוך שעות ספורות בלבד!

לקוחות מספרים עלינו

מה ההבדל בין מזגן VRF לאינוורטר?

חושבים לרכוש מזגן חדש? כיום יש לנו את האפשרות לחסוך גם בכסף וגם באנרגיה ולרכוש יחידה אחת אשר תעביר את האוויר הקר לכל החדרים, יותר

תיקון דליפת גז במזגן

מרגישים שהמזגן שלכם לא עובד כמו שעבד פעם? ייתכן ויש לכם דליפת גז במזגן. אין צורך להיבהל, מדובר על תיקון פשוט יחסית וכל מה שאתם

התקנת מזגן מיני מרכזי מחיר

מזגן מיני מרכזי הפך לפופולרי מאוד בשנים האחרונות. בעבר היו מזגנים דומים אשר הבעיה העיקרית הייתה אי ויסות עוצמת הקור, לחלק היה קר בעוד שחלק

צרו קשר בטופס המצורף ונשמח לסייע לכם להרגיש טוב יותר!
מענה מהיר תוך שעות ספורות בלבד!

כתבות מקצועיות

מחירון תיקון מזגנים

לרכוש מזגן חדש היא כבר הוצאה בפני עצמה, אך מה בנוגע להתקנה של המזגן? התקנה מקצועית של מזגן יכולה להיות יקרה לעיתים, במיוחד כאשר מדובר

התקנת מזגן מיני מרכזי מחיר

מזגן מיני מרכזי הפך לפופולרי מאוד בשנים האחרונות. בעבר היו מזגנים דומים אשר הבעיה העיקרית הייתה אי ויסות עוצמת הקור, לחלק היה קר בעוד שחלק

תיקון דליפת גז במזגן

מרגישים שהמזגן שלכם לא עובד כמו שעבד פעם? ייתכן ויש לכם דליפת גז במזגן. אין צורך להיבהל, מדובר על תיקון פשוט יחסית וכל מה שאתם