מיהו טכנאי המזגנים שלכם?

להצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
077-8051620

אנחנו כבר ממש לא יכולים לדמיין את החיים שלנו היום בלי המזגנים. המזגנים נמצאים ומשרתים אותנו כיום בכל מקום ממש. בכל בית יש מזגן, בכל חנות שאנחנו נכנסים אליה, בכל מסעדה, משרד, מרפאה או בית מלון. המזגנים מותקנים גם בכל כלי רכב קטן כגדול. אנחנו כבר ממש לא צריכים למצוא דרכים להתמודד עם החום העז שבחוץ כאשר יש לנו תמיד לאן להימלט ממנו.

הבעיה שלנו היא כאשר אנחנו מגלים שהמזגן שלנו מתחיל לחרוק ולא לבצע את מה שמצופה ממנו, או אז אנחנו בהחלט חייבים למצוא פתרון וכמה שיותר מהר. זה יכול להיות מזגן שלא מקרר כמו שצריך, זה יכול להיות מזגן שמטפטף, זה גם יכול להיות מזגן שמרעיש מאוד. כל תקלה במזגן עשויה להשפיע ולהשבית את הפעילות של המזגן ואת כל הפעילות הרגילה שלנו. אז ברור שהכתובת הכי חשובה לעת כזאת זה טכנאי מזגנים.

איך בוחרים טכנאי מזגנים?

הבחירה בטכנאי מזגנים היא לא תמיד כל כך קלה או פשוטה. יש הרבה מאוד אנשים המציעים את שירותיהם בתור טכנאי מזגנים. הבעיה היא שאף פעם אי אפשר לדעת מיהו אכן טכנאי אמין, מקצועי, מיומן וכזה שיעניק לנו את המענה הנכון והמצופה ממנו ומיהו איש המקצוע שעשוי לאכזב אותנו.

אין כללים שקובעים מי יכול להתחיל לעבוד בתחום ואין תעודת מקצוע שמקבל טכנאי מזגנים מוסמך. מה שמותיר אותנו עם כל הלבטים וכל הקשיים בבחירה הנכונה בטכנאי שיעשה את העבודה כמו שצריך.

אז על מה צריך לשים דגש כאשר באים לבחור טכנאי מזגנים?

  • איש מקצוע מוכר – אז נכון שאין תעודות מקצוע ברוב המקרים המעידים על הרמה המקצועית של טכנאי המזגנים. עם זאת, תמיד יש את אלו שיש להם שם טוב בשוק והם מוכרים כאנשי מקצוע בתחום הספציפי הזה של תיקון וטיפול במזגנים. ככל שמדובר יהיה באדם מוכר בשוק ובתחום הזה, הרי שתוכלו להיות רגועים יותר שתקבלו את המענה הנכון.
  • טכנאי שעובד מטעם חברת התקנה ותיקונים של מזגנים – יש חברות גדולות ומוכרות בשוק המציעות את כל השירותים הקשורים במזגנים. זה כלל התקנה של מזגנים ותיקון של מזגנים. כדאי תמיד להעדיף איש מקצוע העובד מטעם חברה מסוימת כדי ליהנות משירות שיהיה עם גב מקצועי. כך אפשר יהיה לצפות לתיקון איכותי ויעיל של מי ששומר על שמו הטוב.
  • איש מקצוע שמכיר את סוג המזגן הספציפי – מלבד כל הפרמטרים הנ”ל, חשוב תמיד לוודא כי פונים אל איש מקצוע שמכיר את סוג המזגן המסוים והוא מסוגל לתת את המענה הנכון למזגן הספציפי שלכם.

חשוב לציין. לפני שאתם מזמינים שירות, תמיד תבדקו אם כבר עדיין יש לכם אחריות על המזגן שלכם.

sawing.co.il עם שירות מושלם ותיקון איכותי שיחזיר את המזגן שלכם למצב חדש ממש.

להצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
077-8051620

לאן תרצו תחזור בכתבה?

צרו קשר בטופס המצורף ונשמח לסייע לכם להרגיש טוב יותר!

לקוחות מספרים עלינו

כל מה שצריך לדעת על צ’ילרים

מדינת ישראל היא מדינה חמה ואם יש משהו בו העם היושב בציון יכול להתפאר הוא בטכנולוגיות הקירור החדשות שנוצרו כאן, בארץ ישראל. החום הכבד השורר

כל הצעדים שנצרכים להתקנת מזגן

אנחנו כבר ממש לא יכולים לדמיין את עצמינו חיים בעולם בלי מזגנים. מה שהיה נחשב כמותרות וכחידוש עצום לפני כשני עשורים בסך הכול, הפך לנורמה

כתבות מקצועיות

מה ההבדל בין מזגן VRF לאינוורטר?

מה ההבדל בין מזגן VRF לאינוורטר?

חושבים לרכוש מזגן חדש? כיום יש לנו את האפשרות לחסוך גם בכסף וגם באנרגיה ולרכוש יחידה אחת אשר תעביר את האוויר הקר לכל החדרים, יותר

ניקוי מזגן מיני מרכזי מעובש הוא חובה ולא מותרות. יש סימנים שונים אשר יובילו אתכם להגיע למסקנה שהגיע הזמן לנקות את המזגן, אבל בעיקר היינו ממליצים לכם לעשות את זה באופן קבוע אחת לשנה עד שנתיים. ככל שאתם משתמשים במזגן יותר ככה אתם צריכים לנקות אותו בתדירות גבוהה יותר, זה נוגע בעיקר למשרדים ומקומות עבודה אשר המזגן פועל שם כל היום.

ניקוי מזגן מיני מרכזי מעובש

ניקוי מזגן מיני מרכזי מעובש הוא חובה ולא מותרות. יש סימנים שונים אשר יובילו אתכם להגיע למסקנה שהגיע הזמן לנקות את המזגן, אבל בעיקר היינו

מזגן לא מחמם

מזגן לא מחמם

אם לא שמתם לב עד עכשיו החורף כבר כאן, לפעמים יום שימשי, לפעמים יום חורפי אבל כבר מתחיל להיות קר. אם יש משהו אחד שהדם