מתקין מזגנים יצאת צדיק

להצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
077-8051620

זה הזמן הנכון ביותר לקנות מזגנים, לפני בוא החורף. בזמנים אלו המזגנים נמצאים במחירים הכי נמוכים שלהם. כדי לבחור מזגן טוב אתם צריכים לדעת להתאים בין האפשרויות המתאימות לחלל החדר שלכם. יש היום סוגים שונים של מזגנים, החל ממזגן בודד ועד למזגן מיני מרכזי בטכנולוגיית אינוורטר. ייעוץ מקצועי והכוונה לגבי בחירת המזגן והתקנתו יכולה להיות על ידי חקר אישי או סיוע של מתקין מזגנים מקצועי. לפניכם כל המחירים ואיך בוחרים מתקין מזגנים מומלץ.

התקנת מזגן בממ”ד

התקנת מזגן הופכת להרבה יותר מורכבת כאשר מדובר על הממ”ד שלכם. הממ”ד ברוב הבתים משמש כחדר שינה של הילדים. למרות שהממ”ד אמור לשמש למיגון ולהיות אטום באופן מלא זה לא אומר שאתם צריכים להיחנק בכל פעם שאתם נכנסים לשם. יש לכם מספר בחירות לגבי התקנת מזגן בממ”ד, יש לקחת בחשבון את גודל החדר כדי לדעת איך לבחור את המזגן הנכון ביותר. בדרך כלל בוחרים להתקין מזגן עילי בממ”ד, גם אם יש מזגן מיני מרכזי בבית. מזגן עילי בודד הוא יחידה אחת עם מנוע חיצוני עבור החדר. כאשר מדובר על התקנת מזגן בממ”ד יש לעמוד בתנאים של פיקוד העורף. אסור לקדוח בקיר חיצוני של הממ”ד, יש לבצע איטום אחרי כל קדיחה, לבודד את הצנרת שמתחברת למזגן ויש להתקין ברז שמטרתו לנטרל את מערכת הניקוז בזמן חירום.

מחירון מתקין מגזנים

סוג תקלהמחירון
נזילת מים600 - 700 ש"ח
מילוי גז במזגן450 ש"יח
תיקון דליפת גז במזגן600 - 650 ש"ח
תיקון מזגן שמקצר400 - 700 ש"ח
הוספת אורך צנרת80 - 150 ש"ח (מעל 3 מטר)
פירוק מזגן יישן140 - 300 ש"ח
קידוח בקיר בטון170 - 300 ש"ח
שטיפת צנרת ישנה200 - 600 ש"ח
חציבה בקיר להסוות צנרת50 - 120 ש"ח למטר
תעלת PVC להסוות צנרת33 - 55 ש"ח למטר
תיקון מזגן 3.5 כ"ס ומעלה1,200 ש"ח ומעלה
תיקון מזגן 3 כ"ס ומטה600 - 800 ש"ח

איך לבחור מתקין מזגנים מומלץ?

כדי להגיע בסופו של דבר אל איש המקצוע האמין והמוסמך שייתן לכם את המענה המושלם, עליכם לתת את הדעת לנתונים הבאים.

 • המלצות – כמו בכל תחום גם כאן, תנו משקל להמלצות של לקוחות קודמים. המלצה שהיא נטולת אינטרסים שיווקיים היא ההמלצה הכי אמינה אשר עליה בהחלט תוכלו לסמוך.
 • רישיונות – חשוב לברר האם מתקין המזגנים הוא בעל רישיונות לעבודה בגז ולעבודה בגובה. אדם שמבצע עבודות מהסוג הזה בלי רישיון עובר עבירה פלילית. אמנם אין כל כך מי שיאכוף את הדבר. לכן עליכם לדאוג לכך בעצמכם.
 • ביטוחים – בררו אם למתקין יש ביטוחים המכסים אותו גם בפני תקלות עתידיות. ברגע שיש למתקין ביטוחים אתם יכולים להסיק מכך כי מדובר בטכנאי אמין ומקצועי שחברת הביטוח הסכימה לבטח אותו.
 • מתקין מטעם החברה – תמיד עדיף לבקש רשימה של מתקינים העובדים מטעם חברת המזגנים. ברור שכל חברה בעלת שם תמליץ אך ורק על מתקינים בעלי הכשרה ובעלי ניסיון שיבטיחו עבודה מקצועית וטובה.

כאשר באים לחפש מתקין מזגנים, חשוב לדעת שהיעילות של המזגן תלויה במידה רבה בהתקנה הנכונה והמקצועית שלו. התקנה לקויה היא זו שאחראית בחמישים אחוז על התקלות שנגרמות למזגן. התקנה שאינה מקצועית תגרור אין סוף תיקונים כאשר יהיו מקרים אשר בהם ייגרמו נזקים בלתי הפיכים לרכוש וחלילה גם לנפש.
ברור שתמיד עדיף לבחור מתקין מזגנים יצאת צדיק שיש לו המלצות של לקוחות. זאת בגלל שכל התחום הזה של התקנת מזגנים הוא מעט פרוץ ולא כל מי שמציע את שירותיו כמתקין מזגנים או כטכנאי הוא אכן זה שמסוגל להציע את המענה המדויק והאמין.
לשם המחשה בישראל יש היום באזור ה – 5000 מתקיני מזגנים כאשר רק כמחצית מהם נחשבים כמתקינים מוסמכים ומנוסים שלמדו את התחום.

מתקין מזגנים

מה יכול להשפיע על המחיר של התקנת מזגנים?

לקוחות רבים רוצים לקבל מחיר מדויק על לפני תכנון ההתקנה, אך זה כמעט ולא אפשרי. יש גורמים רבים אשר משפיעים על מחיר ההתקנה. המחיר הכולל של התקנת מזגן עילי בודד יהיה בין 700 עד 2,100 ש”ח. לפניכם כל הגורמים אשר יכולים להשפיע על המחיר מצידו של מתקין מזגנים.

 • אורך הצנרת – כאשר אתם מבצעים התקנה בבית שלכם אתם לא משלמים על הצנרת כל עוד היא בין 2 ל-3 מטרים באורכה. כאשר המצב מורכב יותר ויש צורך להאריך את הצנרת תוספת התשלום היא 80 עד 150 ש”ח למטר. הסיבה לכך שצריך להאריך את הצנרת היא כאשר המרחק בין חלקי המזגן רחוקים יותר. אתם משלמים עם תוספת חומר גלם.
 • פירוק מזגן יישן – רוצים להתקין מזגן חדש אבל עדיין המזגן היישן שלכם מותקן? אתם צריכים לשלם עבור פירוק המזגן. המחיר אותו תשלמו עבור הסרת מזגן יישן הינו כ-140 ש”ח עד 300 ש”ח לכל מזגן. גם לפירוק המזגן יש חלק חשוב בתהליך, לכן גם כאן אל תתפשרו על מתקין מזגנים שאינו מוסמך.
 • עבודות צנרת – בשביל שתוכלו להעביר את המזגן מהחלק הפנימי של המזגן אל תוך המעבה החיצוני עליכם יהיה לבצע קידוחים בקיר. כאשר מדובר על קיר בטון התהליך הופך למסובך יותר וגם יקר יותר. המחיר אותו תשלמו עבור קידוח בקיר בטון בשביל צנרת המזגן הינו 170 עד 300 ש”ח.
 • טיפול בשטיפה – כמעט כל פעם שתחליפו מזגן יהיה עליכם לבצע שטיפה של הצנרת הישנה. הסיבה לכך שאם המזגן שלכם הוא יישן יחסית, סביר להניח שהוא נעזר בגז הישן. היום המזגנים החדשים נעזרים בסוג גז אחר אשר לא ניתן לערבב ביניהם. ערבוב בין שני סוגי הגזים יכול לגרום לתקלות במזגן. ישנם חומרים ייחודיים אשר איתם ניתן לנקות את הגז הישן ויש שיטות שונות לצורך ביצוע הפעולה. המחירים נעים בטווח של 200 ש”ח עד 600 ש”ח.
 • קוסמטיקה – כאשר אנחנו מתקינים מזגן עילי באחד החדרים ויש צורך בצנרת ארוכה יותר אתם בוודאי תרצו להסוות אותה. יש לכם אפשרויות קוסמטיקה שונות. הפתרון הראשון הוא חציבה בקיר, השיטה הזאת מתאימה יותר לבתים חדשים אשר נמצאים לפני תום השיפוץ. המחיר הוא בין 50 ש”ח ל-120 ש”ח, תלוי בסוג הקיר שלכם, המחיר לפי מטר.
  השיטה השניה היא באמצעות תעלות PVC אשר יכולות להסוות את הצנרת באמצעות פלסטיק קשיח. המחיר הוא זול יותר ונע בין 30 ש”ח עד 55 ש”ח למטר.
 • גורמים אחרים המשפיעים על מחיר ההתקנה הם הכוח של המזגן. כאשר מדובר על עד 3.5 כ”ס המחיר עולה על 1,000 ש”ח, כאשר מדובר על פחות מכך המחירים ינועו בטווח של כ-600 עד 800 ש”ח. אם המזגן עולה על 3.5 כ”ס המחיר יהיה עד 1,600 ש”ח לא כולל כל התוספות שציינו במקרה הצורך.

ראו גם: תיקון דליפת גז במזגן

מהי הכשרה של מתקין מזגנים מוסמך?

מהו ארגז הכלים של מתקין המזגנים המוסמך?
למעשה כדי להיות מתקין מזגנים מוסמך אמור הטכנאי לעבור קורס לטכנאי מזגנים. לרוב מי שיתקבל לקורס יהיה בעל ידע וניסיון כללי בתחומי החשמל.
הלימודים בקורס נמשכים למשך מספר חודשים בלבד כאשר במהלך הקורס יקבל התלמיד את כל הידע, את המיומנות ואת הכלים לעבודה עם המזגנים. זה יכלול התנסות בפועל, איתור תקלות וכמובן תיקון יעיל של בעיות נפוצות שונות במערכות מיזוג.
הבוגרים של הקורסים העומדים בהצלחה בכל הדרישות מקבלים בסופו של דבר תעודת גמר מטעם המכללה בה הם השלימו את הלימודים והם מקבלים גם תעודת שירות והתקנה למתקני מיזוג אוויר מטעם משרד הכלכלה.
אז לפני שאתם פונים אל טכנאי מזגנים, בדקו מי הוא ומה הוא מציע כדי שתקבלו בסופו של דבר שירות יעיל ומקצועי.

מתקין מזגנים מומלץ

איך בוחרים מתקין מזגנים מומלץ? מדובר על מטלה לא פשוטה בכלל.
יש היום היצע רחב של מתקינים, ואם נאמר את האמת לא לכולם יש את ההסמכה המתאימה בכדי לבצע פעילויות התקנה כאלה. מתקין מזגנים מוסמך יחזיק ברישיון המתאים לביצוע הפעולות, יהיו לו את כל הכלים הייעודיים כדי להבטיח לכם בחירה מגוונת בין כל שיטות ההתקנה השונות וכמובן, יעניק לכם אחריות על העבודה שלו. יש היום סוגים שונים של התקנות, השוני בא לידי ביטוי בהתאם לסוג המזגן שאתם רוצים, אל תתפשרו על בעל מקצוע שאינו מקצועי.

כאשר אתם בוחרים מתקין מזגנים מומלץ עליכם לדרוש מחיר עבור השיטות השונות, בדקו האם הוא מעניק אחריות על העבודה שלו לחמש שנים לפחות. האחריות צריכה לכלול נזילות מים, בריחת גז וכד’. כמו כן, מתקין מזגנים מוסמך יעניק לכם תושבת בעל תו תקן עם בריח או מיגון אחר.

בסרטון: איך מתקינים מזגן?

איך להבחין בין מתקין מזגנים מוסמך לחובבן?

ההבדל העיקרי בין מתקין מזגנים מומלץ לבין אחד שלא מבין מה הוא עושה כבר יכול לבוא לידי ביטוי בתמחור המוצר. השיטה בה הם עובדים היא על ידי הצעת מחיר מפתה, הלקוח רוצה לשלם כמה שפחות אבל לא מבין שזה עולה לו ביותר. רק לאחר הגעת בעל המקצוע אליכם הביתה לאט לאט למחיר המקורי מתחילים להתווסף עוד הוצאות שלא צפיתם. בסופו של דבר אתם תראו כי מתקין מזגנים מוסמך יהיה זול יותר וגם ימנע ממכם לקרוא לו פעם אחר פעם בשל תקלות בהתקנה.

לכן, את הצעת המחיר הכוללת אתם צריכים לקבל עוד בשיחת הטלפון. מתקין מזגנים מוסמך ידע לשער את המחיר בהתאם למיקום המזגן בחלל הבית, בהתאם למצב הבית, סוג המזגן והכוח שלו. בדרך כלל המחירים עבור התקנות של מזגנים מרכזיים יהיו גבוהים יותר. הסיבה לכך היא שמדובר על התקנה יותר מורכבת. במילים אחרות, אתם מתקינים כמה מזגנים בבית באמצעות קונטרול בודד.

מתקין מזגנים יצאת צדיק

מתקין מזגנים יצאת צדיק הינו חותמת שאתם יכולים לראות על אמינות בעל המקצוע. מתקין מזגנים יצאת צדיק הוא אורח חיים של בעל המקצוע ולפי זה אתם צריכים לבחור מתקין מזגנים מוסמך שיגיע אליכם. אין צורך להופיע בטלוויזיה, יש לנו את כל האסמכתאות להוכחה על שירות אדיב, מקצועי ומהיר. מתקין מזגנים יצאת צדיק יציע לכם את המחירים ההוגנים ביותר, בין אם מדובר על התקנה ובין אם מדובר על תיקון.

יכול לעניין אותך גם: ניקוי מזגן מיני מרכזי מעובש

להצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
077-8051620

לאן תרצו תחזור בכתבה?

צרו קשר בטופס המצורף ונשמח לסייע לכם להרגיש טוב יותר!

לקוחות מספרים עלינו

כל מה שצריך לדעת על צ’ילרים

מדינת ישראל היא מדינה חמה ואם יש משהו בו העם היושב בציון יכול להתפאר הוא בטכנולוגיות הקירור החדשות שנוצרו כאן, בארץ ישראל. החום הכבד השורר

כל הצעדים שנצרכים להתקנת מזגן

אנחנו כבר ממש לא יכולים לדמיין את עצמינו חיים בעולם בלי מזגנים. מה שהיה נחשב כמותרות וכחידוש עצום לפני כשני עשורים בסך הכול, הפך לנורמה

כתבות מקצועיות

מה ההבדל בין מזגן VRF לאינוורטר?

מה ההבדל בין מזגן VRF לאינוורטר?

חושבים לרכוש מזגן חדש? כיום יש לנו את האפשרות לחסוך גם בכסף וגם באנרגיה ולרכוש יחידה אחת אשר תעביר את האוויר הקר לכל החדרים, יותר

ניקוי מזגן מיני מרכזי מעובש הוא חובה ולא מותרות. יש סימנים שונים אשר יובילו אתכם להגיע למסקנה שהגיע הזמן לנקות את המזגן, אבל בעיקר היינו ממליצים לכם לעשות את זה באופן קבוע אחת לשנה עד שנתיים. ככל שאתם משתמשים במזגן יותר ככה אתם צריכים לנקות אותו בתדירות גבוהה יותר, זה נוגע בעיקר למשרדים ומקומות עבודה אשר המזגן פועל שם כל היום.

ניקוי מזגן מיני מרכזי מעובש

ניקוי מזגן מיני מרכזי מעובש הוא חובה ולא מותרות. יש סימנים שונים אשר יובילו אתכם להגיע למסקנה שהגיע הזמן לנקות את המזגן, אבל בעיקר היינו

מזגן לא מחמם

מזגן לא מחמם

אם לא שמתם לב עד עכשיו החורף כבר כאן, לפעמים יום שימשי, לפעמים יום חורפי אבל כבר מתחיל להיות קר. אם יש משהו אחד שהדם