עומדים לפני התקנת מזגן חדש? חכו שנייה לפני שאתם מקבלים החלטות!

להצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
077-8051620

פנינו אל טכנאי המזגנים של אולימפוס, טכנאים בעלי ניסיון עשיר בתיקון מזגנים ובהתקנת מזגנים ושאלנו אותם מהם הדברים שהכי חשוב לספר לכם על מזגנים. 

הנה חמישה נושאים הקשורים למזגנים ועשויים לעזור לכם לדייק את ההחלטה שלכם. 

1. יש סוגים שונים של מזגנים, איך נדע במה לבחור?

“כדי לדעת באיזה סוג של מזגן לבחור”, מספר לנו טכנאי המזגנים בכפר סבא, “חשוב להכיר את המונחים השונים”. 

  • מזגן עילי: נועד לקירור חדר אחד ויש להתאים את ההספק שלו לגודל החדר. הוא מותקן במקום גבוה בחדר כדי לפזר באופן מקסימלי את האוויר. יתרונות: אפשר להפעיל מזגן רק בחדר אחד, מחיר נמוך. חסרונות: צריך אחד כזה בכל חדר.
  • מזגן מיני מרכזי:  מיועד לקירור וחימום של כל החדרים בבית. יתרונות: חסכון בעלויות הפעלה (הפעלה של מזגן אחד עדיפה על פני הפעלה בו זמנית של מספר מזגנים). טמפרטורה אחידה בכל הבית. חסכון במקום: נדרש מדחס אחד בלבד עבור כל החדרים. חסרונות: יש לתכנן מראש מיקום לתעלות ולמערכות.
  • אינוורטר ומולטי אינוורטר: למזגן אינוורטר לוח בקרה חכם בשילוב עם מדחס שפועל ברציפות ומשנה את התפוקה. מתאים למשרדים גדולים או למקומות שדורשים מיזוג רציף אך משתנה לפרקי זמן ארוכים.
  • מיני VRF: מערכת מיזוג איכותית ומתקדמת שמתאימה לחללים גדולים, לחללים מחולקים ולדירות עם מגבלות מיקום למעבים. המערכת אינה מודולרית ולכן לא מתאימה לכל חלל.
  • מערכת מיזוג VRF: מערכת מיזוג מתקדמת, חסכונית, גמישה ומודולרית. מתאימה למיזוג חללים גדולים ולכן מותקנת בדירות ובתי מגורים בעלי שטח גדול, שטחי מסחר גדולים ובנייני משרדים. 

2. איך נדע באיזה מותג לבחור? 

לכל מותג מאפיינים הקשורים בעיצוב, מחיר, שירות, אמינות ואחריות. לפני בחירה והתקנת מזגן הכינו רשימה של כל המאפיינים שמתאימים לכם ולאחר מכן בדקו איזה מוצר עונה על כל הדרישות. הניסיון הרב שלנו בהתקנת מזגנים ובתיקון מזגנים מצביע על כך שכנראה תמצאו יותר ממוצר אחד שיתאים לכל רשימת הצרכים שלכם. התייעצו עם טכנאי מזגנים מומחה לפני שאתם מחליטים.  

3. ומה לגבי המראה?

זכרו שמראה המזגן שלכם הוא חלק מעיצוב החדר. תוכלו לבחור בעיצוב שמשתלב במראה ולא מתבלט או בעיצוב דומיננטי שעומד בפני עצמו. בכל מקרה, קחו בחשבון מראש את המראה של המזגן במערכת השיקולים לפני שתגלו שהתקנתם מזגן שלא מתאים לעיצוב הבית. 

4. ספרו לי על אחריות

לפני שבוחרים מזגן יש לבדוק מה כוללת האחריות: מה משך האחריות ואיזה סעיפים היא כוללת. חברה ומוצר אמינים יבואו לידי ביטוי באחריות מקיפה וארוכה. לא הייתם רוצים להזמין טכנאי לתקן מזגן פרק זמן קצר לאחר התקנת המזגן החדש. 

5. שירות – לא פחות חשוב

נושא השירות חשוב גם בנוגע לבחירת המוצר וגם בנוגע לבחירת טכנאי המזגנים שאתם מזמינים להתקנת המזגן. בחרו בנותן שירות אמין ומקצועי שיעניק לכם שירות תיקון מזגנים לאורך זמן. 

שני טיפים לסיכום: 

  • גם במזגן חדש חשוב לטפל. לאחר התקנת המזגן עקבו אחר ההנחיות. הניסיון שלנו בתיקון מזגנים מראה שטיפול תחזוקתי מאריך את חיי המזגן ומונע תקלות. טכנאי מזגנים של אולימפוס מספרים שככל שהמזגן מתוחזק יותר כך קטן מספר התקלות בו במהלך השנים. 
  • לפני שאתם בוחרים ומתקינים מזגן חדש התייעצו עם טכנאי מזגנים מקצועי, מנוסה ואמין. כל טכנאי המזגנים של אולימפוס בעלי ידע וניסיון וישמחו לסייע לכם לבחור נכון. 

להצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
077-8051620

לאן תרצו תחזור בכתבה?

צרו קשר בטופס המצורף ונשמח לסייע לכם להרגיש טוב יותר!

לקוחות מספרים עלינו

כל מה שצריך לדעת על צ’ילרים

מדינת ישראל היא מדינה חמה ואם יש משהו בו העם היושב בציון יכול להתפאר הוא בטכנולוגיות הקירור החדשות שנוצרו כאן, בארץ ישראל. החום הכבד השורר

כל הצעדים שנצרכים להתקנת מזגן

אנחנו כבר ממש לא יכולים לדמיין את עצמינו חיים בעולם בלי מזגנים. מה שהיה נחשב כמותרות וכחידוש עצום לפני כשני עשורים בסך הכול, הפך לנורמה

כתבות מקצועיות

מה ההבדל בין מזגן VRF לאינוורטר?

מה ההבדל בין מזגן VRF לאינוורטר?

חושבים לרכוש מזגן חדש? כיום יש לנו את האפשרות לחסוך גם בכסף וגם באנרגיה ולרכוש יחידה אחת אשר תעביר את האוויר הקר לכל החדרים, יותר

ניקוי מזגן מיני מרכזי מעובש הוא חובה ולא מותרות. יש סימנים שונים אשר יובילו אתכם להגיע למסקנה שהגיע הזמן לנקות את המזגן, אבל בעיקר היינו ממליצים לכם לעשות את זה באופן קבוע אחת לשנה עד שנתיים. ככל שאתם משתמשים במזגן יותר ככה אתם צריכים לנקות אותו בתדירות גבוהה יותר, זה נוגע בעיקר למשרדים ומקומות עבודה אשר המזגן פועל שם כל היום.

ניקוי מזגן מיני מרכזי מעובש

ניקוי מזגן מיני מרכזי מעובש הוא חובה ולא מותרות. יש סימנים שונים אשר יובילו אתכם להגיע למסקנה שהגיע הזמן לנקות את המזגן, אבל בעיקר היינו

מזגן לא מחמם

מזגן לא מחמם

אם לא שמתם לב עד עכשיו החורף כבר כאן, לפעמים יום שימשי, לפעמים יום חורפי אבל כבר מתחיל להיות קר. אם יש משהו אחד שהדם