תיקון מזגן מטפטף – למה זה קורה ואיך פותרים?

להצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
077-8051620

כאשר יש לכם מזגן מטפטף, חשוב לדעת את הסיבות לכך וכיצד לתקן זאת. הבאנו בפניכם כמה סיבות לכך, ומה אתם יכולים לעשות לגביהן, אבל יחד עם זאת, תמיד יהיה עדיף לקבל סיוע של טכנאי מיזוג אוויר. טכנאי מזגנים יוכל לזהות את הבעיה בזריזות ולמצוא את הפתרון היעיל ביותר. 

אם המזגן שלכם מטפטף, ייתכן שלמזגן יש נזילה המגיעה מתעלות האוויר, או שמא קיים טפטוף מהמדחס של המזגן. ייתכן גם שהמזגן, או ליתר דיוק, התעלות סתומות בלכלוך או פסולת. גם יכול להיות שהקומפרסור ישן מדי ודורש החלפה, או שמא הפילטרים של המזגן סתומים מלכלוך ואבק. כך או כך, חשוב לטפל בבעיה לפני שהיא מחמירה ונגרמים נזקים נלווים לבעיית הטפטוף. 

מזגן מטפטף הוא בעיה נפוצה למדי 

מזגן נוטף היא בעיה נפוצה שבעלי בתים רבים נאלצים להתמודד איתה. הבעיה לעיתים מתעוררת כאשר גז הקירור בתוך המערכת דולף החוצה, אשר יכול להיגרם על ידי נזילה בתעלת הקירור, נזילה בסליל המאייד או בשסתומים שונים, נזילה במדחס או בסליל הקבל, נזילה ביחידה חיצונית, צינור ניקוז פתוח או חסום ועוד. 

בין אם מדובר בבעיה שמקורה בחלק כזה או אחר של המזגן, יהיה חשוב לקבל חוות דעת מקצועית לתיקונו. בעוד שחלק מהאנשים מסתפקים בחוות דעת הניתנת ע”י טכנאי מזגנים בודד, אחרים יעדיפו לקבל לפחות 2 חוות דעת עבור תיקון מזגן מטפטף. 

כמה עולה לתקן מזגן?

כשם שישנן תקלות מסוגים שונים, מחיר תיקון מזגן משתנה ממקרה למקרה. אם יש לכם מזגן מטפטף, ייתכן שאתם צריכים לבצע פתיחת סתימות בתעלת וצינור הניקוז. העלות היא בערך 300 – 400 ₪, כאשר החלפת צינור ניקוז תעלה לכם בד”כ 400 ₪ ומעלה. 

מעבר לתקלות האלו, טכנאי מזגנים יכול לטפל במקרים של החלפת כרטיס פיקוד ( 1,100 – 1,300 ₪), החלפת מנוע מאוורר (1,000 ₪ בממוצע), איתור דליפות גז (900 – 1,200 ₪ כולל תיקון) ועוד. לאחר שהבנו כמה עשוי לעלות תיקון מזגן, בואו נדבק בזריזות של איתור האיש הנכון לעבודה. 

ראו גם: תיקון דליפת גז במזגן

כיצד לאתר טכנאי מזגן מטפטף?

ישנן דרכים רבות ושונות לאתר טכנאי מזגן מטפטף, אך הדרך הקלה ביותר היא לחפש באינטרנט. אתם יכולים להשתמש באתרים כמו פייסבוק, אינסטגרם וגוגל כדי למצוא טכנאי מיזוג אוויר קרוב שיש לו את המיומנויות שאתם צריכים. 

אם אינכם בטוחים היכן להתחיל, כדאי לשקול להשתמש בפורטלים אינטרנטיים שעזרו לחבר אתכם עם מועמדים פוטנציאליים באזור שלכם, ניתן למשל להזמין טכנאי מזגנים בפורטל מיזוגי אשר מספק מספר הצעות מחיר. ומכיוון שישנם טכנאי מזגנים רבים בשוק, אך לא פשוט למצוא אחד מוכשר ואמין, כדאי להסתמך על ביקורות בפורטלים אלו. הביקורות ניתנות ע”י גולשים ולקוחות, מה שעוזר לכם להבין עד כמה השירות שיינתן לכם יהיה מקצועי. אל תוותרו על סקירת הביקורות האינטרנטיות.

להצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
077-8051620

לאן תרצו תחזור בכתבה?

צרו קשר בטופס המצורף ונשמח לסייע לכם להרגיש טוב יותר!
מענה מהיר תוך שעות ספורות בלבד!

לקוחות מספרים עלינו

מחירון מזגנים

ההתחממות הגלובלית שמורגשת היטב בישראל הובילה לכך שהמזגן כבר ממש לא נחשב מוצר מותרות. אנחנו כבר לא יכולים להסתדר היום בלי המזגן ואנחנו ממש לא

התקנת מגזן

בישראל של היום כבר אי אפשר להבין באמת איך חיו בעבר בלי המזגנים. אז נכון שיש את ההתחממות הגלובלית שמשפיעה על היקום כולו אך יש

מילוי גז למזגן

אחת הבדיקות הראשונות שעושה טכנאי המזגנים כאשר הוא בא לבדוק, לאבחן וגם לתקן בעיות שונות במזגן זו בדיקת גז. לרוב הוא יחבר צינור לצורך בדיקת

כתבות מקצועיות

מה ההבדל בין מזגן VRF לאינוורטר?

חושבים לרכוש מזגן חדש? כיום יש לנו את האפשרות לחסוך גם בכסף וגם באנרגיה ולרכוש יחידה אחת אשר תעביר את האוויר הקר לכל החדרים, יותר

ניקוי מזגנים

ניקוי מזגן מיני מרכזי מעובש

ניקוי מזגן מיני מרכזי מעובש הוא חובה ולא מותרות. יש סימנים שונים אשר יובילו אתכם להגיע למסקנה שהגיע הזמן לנקות את המזגן, אבל בעיקר היינו

מזגן לא מחמם

מזגן לא מחמם

אם לא שמתם לב עד עכשיו החורף כבר כאן, לפעמים יום שימשי, לפעמים יום חורפי אבל כבר מתחיל להיות קר. אם יש משהו אחד שהדם